Tüm Kategoriler

JWELL Machinery, müşteriye Üst düzey özelleştirilmiş ince film ekipmanı sağlayabilir

Zaman: 2022-01-28 Hitler: 6

1

19-21 Ekim 2021.Shenzhen Uluslararası Film ve Bant Sergisi, Shenzhen Uluslararası Kongre ve Sergi Merkezi'nde (Futian Eski Sergi Salonu) yapılacak. Jwell Machinery titizlikle hazırlandı, sizleri Salon 36'daki J9 numaralı standa bekliyoruz!

2

İşlevsel film endüstrisinin ihtiyaçlarına yönelik derinlemesine analizden ve benzersiz anlayışlardan faydalanmak. JWELL Machinery, uzun yıllardır ekipman üretimi sürecinde biriken deneyim ve veri desteğinin yanı sıra, 9J3 numaralı standda ayrıntılı bir görüntü oluşturmak için hassas kaplama kalıp kafası ekipmanı ve sistem çözümleri getiriyor. farklı alanlarda müşteriler. Yeni yükseltilmiş "kaplama kalıbı sistemi", hava kabarcıklarının oluşumunu tamamen önler ve esnek ve uygun çalışma modu, müşteriler için istikrarlı ve verimli üretim için en güçlü teknik desteği sağlar.

Ürünler Tanıtım
Yuva Kaplama Ölür

3

● Şeffaf optik kaplamaların yanı sıra çok ince kaplamalar da üretebilir.
● 0.0762 mm'ye ulaşabilen nispeten büyük bir kalıp ağzı boşluğunu benimser
● Kaplamanın kalınlığını ve genişliğini 1μm'den az olan kaplama kalınlığını 254μm'ye değiştirmek için değiştirilebilir kontrol aralığı dilimleri kullanır
● Sadece 5μm kaplama kalınlığı ile yaklaşık %2 tolerans değişimi dahilinde kaplama miktarını kontrol eder.
● Pillerde, seramik kapasitörlerde, dekoratif yüzeylerde, elektronik görüntü ortamlarında, filtre filmlerinde, zeminlerde, yakıt hücrelerinde, manyetik bulamaçlarda, tıbbi ürünlerde, fotorezist malzemelerde, basınca duyarlı bantlarda, güneş pillerinde, süper iletkenlerde, gözyaşı bantlarında ve pencere filmlerinde kullanılabilir. , vb.

Laminasyon, Cast Film Ekstrüzyon Hattı


4

● Yüksek basınçlı polietilen, OPP film, ticari marka kağıt, film, kumaş ve diğer alt tabakaların tek katmanlı laminasyonu ve çift katmanlı laminasyonu için ekstrüzyon akışlı döküm yöntemini kullanır.
● Ağırlıklı olarak ambalaj, kağıt-plastik kompozit film için kullanılır.
● Gereksinimlere göre özelleştirilebilir

Otomotiv, yeni enerji, tüketici elektroniği, fotovoltaik, medikal ve diğer terminal uygulama alanlarının gelişmesiyle birlikte, tüketici elektroniği teknolojisinin yükseltilmesi, 5G uygulamaları, yeni malzemeler için güçlü bir talep getirdi. İşlevsel film ekipmanı üreticisi olan JWELL Machinery, "yüksek kaliteli, işlevsel, çeşitlendirilmiş ve sürdürülebilir" endüstriyel yükseltmeye yönelik pazar talebini karşılamak için, şirket üretim mükemmelliği için çaba gösterir ve yüksek teknik içerik ve uygun maliyetli sağlamayı taahhüt eder. daha fazla müşteriye özelleştirilmiş ekipman,
Müşterilerimize farklı alanlarda çeşitli hassas kaplama kalıbı, görünmez araba kaplama filmi, optik film, koruyucu film, lityum pil diyaframı, fotovoltaik film, cam filmi, patlamaya dayanıklı film ve diğer fonksiyonel film ekipmanları sunuyoruz.

5

Açılmak
WhatsApp wechat
ÜST
0
Soruşturma sepeti
    Sorgu sepetiniz boş