Tüm Kategoriler

Ekim ayında JWELL Machinery, sizi Chongqing Uluslararası Plastik Endüstrisi Fuarı'na davet ediyor

Zaman: 2022-01-28 Hitler: 18

14-16 Ekim tarihleri ​​arasında 5. Çin (Chongqing) Uluslararası Plastik Endüstrisi Fuarı, Chongqing Yuelai Uluslararası Fuar Merkezi'nde yapılacak. Batı bölgesinde kauçuk ve plastik endüstrisinin değişimi için önemli bir platform olarak Chongqing Uluslararası Plastik Endüstrisi Fuarı, yukarı, orta ve aşağı kauçuk ve plastik endüstrisinin kapsamlı kapsamı, yerli tanınmış plastik makine imalat işletmeleri ve yeni malzemeler ve diğer endüstrinin yeni teknolojisi, yeni malzemeleri, yeni teknolojileri ve değişimleri yoluyla bir araya gelen yüksek kaliteli girişimler, batı bölgesindeki otomotiv, elektronik, yeni malzemeler ve diğer endüstrilerin gelişimi için güçlü bir destek olacaktır.
Ekim ayında JWELL Machinery, yurtiçinde ve yurtdışında kauçuk ve plastik endüstrisindeki üst ve alt kuruluşlarla en son teknoloji ve endüstri bilgilerini paylaşmak için sizinle Chongqing'de buluşacak. JWELL Machinery, Salon N7'deki 09A1-8 standında sizi sıcak bir şekilde karşılıyor!

1

Bu sergi, polimer malzemeler, yeni kimyasal malzemeler, kompozit malzemeler, bozunabilir malzemeler ve diğer alanlara odaklanan yeni malzemelerle endüstrinin gelişme noktalarını yakından takip ediyor. JWELL'in ürünleri, harmanlama ve granülasyon, boru, profil, levha, levha, dokuma olmayan, kimyasal elyaf eğirme ve diğer üretim hatları gibi her türlü polimer malzemeyi ve ayrıca içi boş kalıplama makinesini, plastik geri dönüşümünü (kırma, temizleme, granülasyon) kapsar. , tek vidalı / çift vidalı ekstrüder ve vidalı varil, T-şekilli kalıp, çok katmanlı yuvarlak kalıp kafası, ekran değiştirici, silindir, otomatik yardımcı makine ve diğer destekleyici parçalar. Şu anda, çok çeşitli ekstrüzyon ürünlerine sahibiz, ancak aynı zamanda yeni alanlara da genişliyoruz ve zamanında geliştirilmiş bozulmuş plastik nişasta dolgulu modifiye peletleme hattı, PET şişe pul geri dönüşüm peletleme hattı, grafen yarık kaplı lamine film üretim hattı, şeffaf PVC tıbbi peletleme hattı, ASA dekoratif film üretim hattı, 1600mm üç katmanlı katı duvar boru kalıbı, BM30 sürekli ekstrüzyon çift katmanlı çevrimiçi sabit tip içi boş kalıplama makinesi PA film kabartma üretim hattı, 8500mm genişliğinde su geçirmez membran üretim hattı, vb.

Yeni malzeme ve ürünlerin tanıtımı

1600mm süper kalın boru ekstrüzyon hattı

2

3

Geniş PE su yalıtım membranı üretim hattı

4

JWZ-BM serisi palet şişirme makinesi

5

Biyobozunur plastik nişasta dolum modifikasyonu granülasyon hattı

6

PBAT biyolojik olarak parçalanabilen çevre sac ekstrüzyon hattı

7

PE, PP ahşap-plastik döşeme ekstrüzyon hattı

8

Çeşitli öğütücü ve kırıcı serisi

9

Dökme film için silindirler

10

8 metre su geçirmez bobin kalıp serisi

11

Çeşitli tipte vidalı namlu hassas parçalar

12

Daha heyecanlı, sergi alanına gelmenizi bekliyorum
Ekim 14th-16th
Chongqing Uluslararası Fuar Merkezi
JWELL Makine Kabini: N8 Salonu 7A09-1
Seni orada göreceğiz.

Açılmak
WhatsApp wechat
ÜST
0
Soruşturma sepeti
    Sorgu sepetiniz boş