Tüm Kategoriler

JWELL Machinery, 18. Çin-ASEAN Fuarında Sizlerle Buluşuyor

Zaman: 2022-01-28 Hitler: 13

1

Dünyanın her yerinden konuklar Yongcheng'de bir randevu için bir araya gelecekler. 18. Çin-ASEAN Fuarı, 10 Eylül'de Guangxi'deki Nanning Uluslararası Kongre ve Sergi Merkezi'nde açılacak. Bu yılki etkinliğin teması "' Kuşak ve Yol İnisiyatifi İnşa Etme' ve Daha Yakın Bir Çin-ASEAN Kader Topluluğu" olarak belirlendi. Plastik polimer ekstrüzyon makine setleri ve kimyasal elyaf eğirme ekipman setlerinin profesyonel bir üreticisi olan Jwell Machinery, bu etkinliğe çok boyutlu olarak katılmak için bir dizi yeni teknoloji ve ürün getirecek. Jwell Machinery Stand No: D02116, Salon 2, Bölge D.

2

Çin-ASEAN Fuarı (bundan böyle "Doğu Fuarı" olarak anılacaktır), Çin Ticaret Bakanlığı, 10 ASEAN ülkesinin ekonomik ve ticaret yetkilileri ve ASEAN Sekreterliği tarafından ortaklaşa düzenlenen ve ev sahipliğinde düzenlenen uluslararası bir ekonomik ve ticari etkinliktir. Çin Guangxi Zhuang Özerk Bölgesi Halk Hükümeti tarafından. Çin-ASEAN dostluğunu ve işbirliğini teşvik etmede ve "B&R" inşasına hizmet etmede önemli bir rol oynamıştır. Uluslararası pazarı daha da genişletmek için Jwell Machinery, açılım ve işbirliği için önemli bir ulusal platform olan China-ASEAN Expo aracılığıyla Jwell'in akıllı ekipmanını ve özenli hizmetlerini dünyaya tanıtacak.

3

4

5

6

Salgının özel arka planında, planlandığı gibi 18. Çin-ASEAN Fuarı düzenlendi ve Jwell Machinery, endüstrinin ana işletmelerinin gücünü ve bağlılığını da gösterdi. Jwell Machinery, Çin sıralamasında 1 numara oldu plastik ekstrüzyon ekipmanları 11 yıl üst üste endüstri ve her zaman plastik ekstrüzyon komple ekipman setlerinin araştırma ve geliştirme, üretim ve tam kapsamlı profesyonel teknik hizmetlerine odaklanmış, küresel orta ve üst düzey kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılayan plastik ekstrüzyon ekipmanı üretmiştir. kalp ve ruhla. Kontrolümüz altında yedi üretim üssü ve 20'den fazla profesyonel şirketimiz var. Ürünlerimiz harmanlama ve peletleme, boru, profil, sac, levha, non-woven, kimyasal elyaf eğirme ve diğer üretim hatları gibi her türlü polimer malzemeyi ve ayrıca içi boş kalıplama makinelerini, plastik geri dönüşümü (kırma, temizleme, peletleme) kapsamaktadır. , tek vidalı/çift vidalı ekstrüderler ve vida kovanları, T-kalıp, çok katmanlı yuvarlak kalıp kafaları, elek değiştiriciler, silindirler, otomatik yardımcı makineler ve diğer yardımcı bileşenler. Ürünlerimiz Almanya, İspanya, İtalya, Rusya, Hindistan, Kore, Endonezya, Orta Doğu, Afrika ve Güney Amerika gibi 120'den fazla ülke ve bölgeye ihraç edilmektedir.

24 yıllık hızlı gelişimin ardından, Çin plastik makine ve ekipmanlarının ulusal markası olarak Jwell Machinery, son yıllarda dünya sahnesinde faaliyet göstermektedir. Gelecekte, Jwell Machinery daha fazla açıklık, işbirliği ve kazan-kazan durumu kavramına bağlı kalacak, işletmenin uluslararası işini planlayacak, Çin-ASEAN'ın önemli bir açık platformunu oynayacak, pazarlama ve hizmet düzenini geliştirmeye devam edecek " B&R" bölgesi, uluslararası ve iç pazar ve kaynakları daha iyi kullanmak. Jwell Machinery'nin uluslararasılaşma süreci daha da hızlandırılacaktır.

7

Açılmak
WhatsApp wechat
ÜST
0
Soruşturma sepeti
    Sorgu sepetiniz boş