Tüm Kategoriler

Altın Sonbahar Eylül Rongcheng'de Buluştu—— 16. Çin Chengdu Kauçuk, Plastik ve Ambalaj Endüstrisi Fuarı

Zaman: 2022-01-28 Hitler: 10

1

16-18 Eylül, 16'deki 2021. Çin Chengdu Kauçuk, Plastik ve Ambalaj Endüstrisi Fuarı, Chengdu Century City Yeni Uluslararası Kongre ve Sergi Merkezi'nde yapılacak. Chengdu Kauçuk, Plastik ve Ambalaj Fuarı, Güneybatı'da profesyonel bir kauçuk ve plastik sergi platformudur. ülke. Sektördeki yeni teknolojilerin, yeni ürünlerin ve yeni süreçlerin teşhiri ve değişimi yoluyla, Güneybatı kauçuk ve plastik ve ambalaj endüstrilerinin gelişimini etkin bir şekilde teşvik edecektir. Komple plastik ve polimer ekstrüzyon makineleri setlerinin ve komple setlerin profesyonel bir üreticisi olarak kimyasal elyaf eğirme ekipmanı olan Jwell Machinery, uzun yıllardır Chengdu Kauçuk ve Plastik Ambalaj Fuarına katılmıştır. Ve gelişmiş yeşil kauçuk ve plastik teknolojisi. 16 Eylül'de Jwell Machinery, en son teknoloji ve endüstri bilgilerini yurtiçi ve yurtdışındaki yukarı ve aşağı işletmelerle paylaşmak için tekrar büyük bir görünüm kazanacak.JWELL Standı: 6066, Salon 6.

2

JWELL, teknoloji araştırma ve geliştirme ve kalite iyileştirmeye yaptığı güçlü yatırım sayesinde yenilik ve reform konusunda büyük miktarda güvenilir deneyim biriktirmiştir ve ürettiği ürünler, dünya çapında çeşitli bölgesel pazarların ihtiyaçlarını sürekli olarak karşılamaktadır. Sergi alanında, bozunma ve modifikasyon için özel bir ekipman olan CJWS 75 Plus serisi çift vidalı ekstrüderin tanıtımına odaklanın. Yıllar süren yoğun araştırma, sürekli yatırım ve birçok teknik iyileştirmeden sonra, ekipman yüksek kalite, daha güçlü performans ve daha iyi güvenilirlik peşinde koşuyor. yurtiçi ve yurtdışındaki son müşteriler. Ekipman, yerli ultra yüksek torklu şanzıman kutusunu veya orijinal ithal şanzıman kutusunu benimser ve tork seviyesi 13.5T / A³'tür; Namlu, CR26 alaşımlı çelik genel manşonla kaplanmıştır ve orijinal iplik yapılmıştır. 6542 tungsten molibden yüksek hız çeliğinden; Tüm makine, düşük enerji tüketimi ve h yüksek üretim kapasitesi ve teknik göstergeler, ürün performansı ve kapsamlı kalite de uluslararası ileri seviye ile uyumlu olabilir; Dünya standartlarında ürünlerle karşılaştırıldığında, olağanüstü maliyet-etkin avantajlara sahiptir. Sergiler, hassasiyet, yüksek performans avantajlarını göstermektedir. Pazarın en son gelişme trendlerine uygun verimlilik, enerji tasarrufu ve çevre koruma.

3

4

Trendi yakalayın ve geleceği kazanın! Eylül'de Chengdu'da buluşacağız.
16-18 Eylül, güçlü teknik ekibimiz, sergi alanında sizinle sıfır mesafeli bir teknik değişime başlayacak, hem yeni hem de eski sizinle tanışmayı dört gözle bekliyoruz. Chengdu Century City Yeni Uluslararası Kongre ve Sergi Merkezi, güneybatı kauçuk ve plastik sektörü etkinliği sizi daha da heyecanlandıracak!
JWELL sizi Salon 6066'daki 6 numaralı standda sıcak bir şekilde karşılıyor, yakında görüşürüz!

5

6

7

Açılmak
WhatsApp wechat
ÜST
0
Soruşturma sepeti
    Sorgu sepetiniz boş